Gabinet psychoterapii mgr Ewa Kowalska
           

O nas

Profesjonalna pomoc psychologiczna

Ewa Robak
psychterapeuta, psycholog

psychoterapia młodzieży i osób dorosłych

Psychoterapeutka Ewa Robak

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym. Ukończyła czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, która jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Uczestniczka szkoleń z zakresu diagnozy neuropsychologicznej dziecka, seksualności osób niepełnosprawnych, wypalenia zawodowego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Leczenia Nerwic w Szpitalu MSW w Jeleniej Górze, na Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Gromkowskiego, w Środowiskowym Domu Samopomocy oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Wojtka Bellona.

Aktualnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii "Celestyn" w Mikoszowie.

Sławomir Kulczyk
psychoterapeuta, psycholog, filozof

psychoterapia osób dorsłych

Psychoterapeuta Sławomir Kulczyk

Absolwent wydziału psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończył również filozofię na tej uczelni. Jest także absolwentem 4-letniej szkoły psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Obecnie poza pracą w gabinecie prywatnym jest zatrudniony także jako psychoterapeuta w Poradni NFZ „Akmed” oraz w Stowarzyszeniu „Evolutio” jako psychoterapeuta grupowy. Wcześniej, przez 5 lat pracował jako etatowy psycholog w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Jest ponadto pracownikiem dydaktycznym na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu diagnozy psychologicznej, wywiadu diagnostycznego oraz filozoficznych podstaw psychologii.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów związanych z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W swojej pracy kieruje się zasadami etycznymi zgodnymi z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczeni psycholodzy z Wrocławia


W swojej codziennej pracy zajmujemy się wsparciem, diagnozą, psychoterapią młodzieży od 15 roku życia oraz osób dorosłych. Zdobyte doświadczenie, jak również stale poszerzane kwalifikacje i umiejętności powodują, że zarówno w środowisku lekarzy, jak i wśród pacjentów postrzegani jesteśmy jako bardzo dobrzy psycholodzy.
Swoją pracę terapeutyczną poddajemy regularnej superwizji u specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, dzięki czemu nasi pacjenci mają pewność, że oferowana im pomoc będzie na najwyższym poziomie.


Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Bierzemy udział w konferencjach psychologicznych oraz psychoterapeutycznych.


W pracy kierujemy się zasadami etycznymi zgodnymi z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa, ustanowionym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.


Na świadczone przez nas usługi składać się może pojedyncza konsultacja bądź długoterminowa psychoterapia psychodynamiczna.


 
Kontakt

Psycholog, psychoterapeuta

mgr Ewa Robak (Kowalska)
tel. 781 660 400

mgr Sławomir Kulczyk
tel. 602 784 265

Adres gabinetu:

53-602 Wrocław
ul. Tęczowa 18/3

Copyright © 2017 Gabinet psychoterapii mgr Ewa Robak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony www
Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.