Gabinet psychoterapii mgr Ewa Kowalska
           

Psychoterapia

Metody pracy psychoterapeuty


Psychoterapia jest specjalistyczną metodą leczenia problemów emocjonalnych, zaburzeń osobowości czy też zaburzeń jedzenia. Psychoterapia jest również formą wsparcia dla osób przeżywających chroniczny stres, będących w żałobie, borykających się z różnego rodzaju stratami bądź mających trudności w kontaktach z innymi osobami. Jej celem jest między innymi zmniejszenie objawów z którymi zgłasza się pacjent, nakierunkowania jego rozwoju osobowości na właściwe tory, jak również pomoc w odzyskaniu oraz utrzymaniu przez niego dobrego zdrowia psychicznego.

Pracujemy w paradygmacie psychodynamicznym, co oznacza, że objawy i zachowania z którymi zgłasza się pacjent odzwierciedlają jego nieświadome procesy psychiczne. W trakcie terapii psychoterapeuta stara się odkryć to, co w każdym pacjencie jest wyjątkowe oraz niepowtarzalne, przywiązując dużą uwagę do wewnętrznego świata pacjenta: jego pragnień, fantazji, marzeń sennych, obaw, nadziei, spostrzeżeń na temat siebie samego oraz innych osób. Dzięki temu do danego problemu można podejść indywidualnie, a następnie skutecznie go niwelować.

Indywidualna psychoterapia we Wrocławiu


Psychoterapia indywidualna polega na regularnych cotygodniowych spotkaniach z psychoterapeutą. Pojedyncza sesja trwa 45-50 minut, natomiast długość całej terapii zależy od wielu różnych czynników. Oczywiście kluczową rolę odgrywa tu centralny problem z jakim zgłasza się pacjent oraz jego oczekiwania i potrzeby.


Więcej informacji na temat metod pracy, jak również efektów, jakie ona zapewnia, uzyskacie Państwo odwiedzając gabinet we Wrocławiu. Zapraszamy.

 
Kontakt

Psycholog, psychoterapeuta

mgr Ewa Robak (Kowalska)
tel. 781 660 400

mgr Sławomir Kulczyk
tel. 602 784 265

Adres gabinetu:

53-602 Wrocław
ul. Tęczowa 18/3

Copyright © 2017 Gabinet psychoterapii mgr Ewa Robak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony www
Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.